Mój syn (5 lat) bardzo lubi chodzić na zajęcia do Pani Pauliny i dużo z nich wynosi – zna mnóstwo słówek hiszpańskich i ma ładną wymowę. Lekcje odbywają się w całości po hiszpańsku, co jest wielkim sukcesem Pani Pauliny bo to wcale niełatwe przy takich maluszkach. Dzieci rozumieją wszystko (widziałam na warsztatach) a przy okazji świetnie się bawią. W marcu gdy trzeba było przestawić się na zdalne nauczanie, Pani Paulina stanęła na wysokości zadania i opracowała serię filmików, ćwiczeń językowych i grafik, które mój syn po prostu uwielbia, z czego trudno się dziwić bo materiały są świetnie przygotowane metodycznie i technicznie i mają w sobie dużo energii. Mam poczucie, że syn jest 'zanurzony’ w hiszpańskim i pięknie rozwija się językowo. Do materiałów od Pani Pauliny będziemy wracać też w wakacje, ale z niecierpliwością czekamy na wrzesień na kolejne lekcje pełne inspiracji ?

Ola

Zajęcia z Hola Mola są bardzo ciekawe. Paulina prowadzi zajęcia z użyciem różnorodnych form, środków i metod. Kładzie nacisk na komunikację i bardzo elastycznie reaguje na zachowanie dziecka. Lubi wyzwania? Fenomenal!

Ola

hola mola…rewelacja…zarówno ja jak i moja córka jesteśmy zachwycone? córcia od przedszkola kontynuuje…ja odnoszę wrażenie że wszystko co poznaje jest mega naturalne i intuicyjne…prywatnie wściubia dużo zwrotów…dzieciaki uczą sìę przez zabawę…dużo uśmiechu…śpiewu i skojarzeń…pozytywne podejście prowadzących zachęca do nauki…różnorodność metod i zadań budzi wyobraźnię i utrwala zdobytą wiedzę…pełna profeska…nawet w trudnych czasach pandemii szkoła i prowadzący dali radę na szybką zmianę stylu zajęć…i sprostali sytuacji…bez ubytku na jakości…polecam…i zostaję z nimi….

Wiola

Gorąco polecam naukę hiszpańskiego z Hola Mola. Prowadząca przygotowana zawsze perfekcyjnie, mega kompetentna,super atmosfera na zajęciach, nie wyobrażam sobie nauki z kimś innym.

Agnieszka

Moja córka 2 lata temu postanowiła zacząć przygodę z językiem hiszpański. Hola Mola poleciła mi znajoma. I był to strzał w 10!!! Córka uwielbia zajęcia z Panią Paulina, hiszpański stał się jej wielka pasja. Nauka na zajęcia jest czysta zabawa, mnóstwo gier, scenek, zabaw, plansz, muzyki, filmików. Tylko takie zajęcia mają przyszłość. Dzieci się nie nudzą i aktywnie biorą udział w zajęciach. Dzięki tym zajęcia moja córka stala się bardziej otwarta. Nie ma bariery aby swobodnie rozmawiać po hiszpańsku. Na pewno będziemy kontynuowali przygodę z Hola Mola.

P. Monika

Serdecznie i gorąco polecam zajęcia z P. Pauliną! Zajęcia na żywo jak i w dobie COVID-19:) Z lekcji organizowanych z myślą o przedszkolach korzystają zarówno dzieci jak i ich rodzice. Krótkie, zabawne filmiki rozpoczynają się znaną już dziecku piosenką, którą córka śpiewa wraz z prowadzącym zajęcia. P.Paulina wymyśla za każdym razem nowe tematy zabawy, śpiewa, tańczy z dziećmi. Kreatywność prowadzącej jest ogromna, za każdym razem jesteśmy coraz bardziej pozytywnie zaskoczone:) Córka szybko w ten sposób zapamiętuje nowe zwroty i słówka. Najbardziej podobał nam się ostatni z filmików z nauką części ciała, gdzie pod koniec nauki pojawia się sympatyczna babcia Paulina. Ten zabawny moment powtarzaliśmy 3-krotnie:) Super, naprawdę szczerze polecam:)

P. Dagmara

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, materiały dopasowane do potrzeb ucznia. Pani Paulina również uczy mojego brata w wieku 6lat i świetnie przyswaja wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z nauki j.hiszpańskiego,ponieważ gdyby nie Pani Paulina nie potrafiłabym złożyć normalnego zdania w tym języku 

Ania

Polecam, synuś zadowolony, chętnie chodzi na zajęcia.Śpiewa piosenki po hiszpańsku oraz powtarza nowe słówka  Jesteśmy bardzo na Tak 

Barbara

Ja mogę polecić… Ale chyba najlepszą rekomendacją jest to, że moje dziecko uwielbia zajęcia hiszpańskiego chodzi po domu i śpiewa „buenos dias buenos dias”….

Marta
Ocena: 5/5

Paulina jest świetna! Bardzo dobrze uczy, ale też doradza jak robić większe postępy. Ma ogromną wiedzę i przekazuje ją w sposób zrozumiały. Uczę się u niej w małej grupie (3 osoby), dużo mówimy na zajęciach, są zabawy, powtórki, lekcje są bardzo ciekawe. Nauka sprawia mi ogromną przyjemność. Od kilku miesięcy uczy też mojego syna i widzę, że Olaf robi wielkie postępy. Mały chodzi po domu i śpiewa, albo powtarza w kółko jakieś zwroty po hiszpańsku. Zauważyłam nawet, że próbuje uczyć swoich kolegów 😉 Polecam!

Kasia P.