Formularz zgłoszeniowy Zadzwoń do nas

Hiszpański dla dorosłych

Dla nas to?

Dla nas język, to także kultura i tradycje, nie potrafimy uczyć w oderwaniu od tego. Dlatego tak lubimy zaskakiwać i wywoływać uśmiech lub nawet salwy śmiechu nawiązując do hiszpańskich ciekawostek językowych i kulturowych.

Zacznijmy od tego, że zapisując się na kurs i robiąc milowy krok od CHCIAŁBYM nauczyć się hiszpańskiego do UCZĘ SIĘ budzisz nasz ogromny podziw. Dlatego tak bardzo się staramy byś się dobrze bawił a jednocześnie widział swoje postępy i szybko dostrzegł swoje sukcesy i czerpał z nich dodatkową motywację.

Podcasty

Mówienie i rozumienie

Gry

Gry językowe

Piosenki

Piosenki i podcasty

Ćwiczenia interaktywne

Ćwiczenia interaktywne

Jak uczymy?

Nauka dorosłych polega na kompromisie między świadomą nauką, rozwiązywaniem bardziej tradycyjnych zadań a zabawami: gry językowe, kolorowe karteczki, ciekawostki, łamacze języka, piosenki i materiały autentyczne.

Naszym klientom zależy przede wszystkim na komunikacji, chcą, wyjeżdżając na wakacje „dogadać się”, a uczą się zazwyczaj dla siebie. Zgodnie z tym, a także w zgodzie z naszym ideami, to właśnie na mówieniu się skupiamy.

Chcemy byś uczył się lekko i przyjemnie, w swobodnej atmosferze, za pomocą skrupulatnie przygotowanych zadań. Ośmielę się powiedzieć, że mamy mistrzostwo w dobieraniu materiałów na zajęcia i jesteśmy trochę „locos” pod względem tworzenia, wycinania i laminowania kart oraz gier na nasze lekcje. Tak bardzo zależy nam na Twoich efektach.

Mówienie na poziomie początkującym u nas jest możliwe poprzez powtarzania prostych drylli (zdań) językowych, prowadzenie dialogów, odpowiadania na pytania wg określonego wzoru- w ten sposób uczymy pokonywać barierę i budujemy kompetencję językową. Lata doświadczenia pokazały mi by aby były postępy nauka musi być nie tylko poparta ciekawymi i angażującymi materiałami, lecz także mocno ustrukturyzowana i dobrze zaplanowana. Niezwykle ważne są tu powtórki, a zwłaszcza ich różnorodność. Odwoływanie się do starej wiedzy by łatwiej było zrozumieć nowe zagadnienia. A także zachęcenie ucznia do reagowania, już od pierwszej lekcji.

Formularz zgłoszeniowy

  Nasze Superpoderes

  Supermoce, które pozwolą Ci zdobyć koronę hiszpańskiego

  Mówienie

  • od pierwszej lekcji uczniowie mówią i reagują: czy to kobieta? Czy mężczyzna? Czy to nazwisko czy imię? Czy George Clooney jest aktorem czy pisarzem? Czy na zdjęciu widzisz jedzenie czy picie? Z jakiego kraju?

  Zdjęcia, ilustracje

  • skrupulatnie dobrane by mogły być doskonałym pretekstem do mówienia i utrwalania wiedzy; proste, zrozumiałe, jednoznaczne, niebudzące wątpliwości i przez to skłaniające do odpowiedzi.

  Kartki, karteczki, wycinanki

  • szybkie ćwiczenia polegające na dopasowania słów do obrazków, ułożenia odmiany czasowników, poukładanie dialogów- pozwalają aktywizować ucznia, a nam szybko sprawdzić jego wiedzę by wiedzieć, co jeszcze wymaga „doszlifowania”; np. połącz ilustracje z krajami.

  Praca na konkretach

  • członków rodziny uczymy się na podstawie Hiszpańskiej Rodziny Królewskiej, a aktorka Penélope Cruz na swoim przykładzie tłumaczy zasadę hiszpańskich nazwisk.

  Kultura hiszpańskiego

  • Uwielbiamy nawiązywać do kultury hiszpańskojęzycznej (np. ćwicząc godziny podajemy jaka jest godzina na zegarach z obrazów hiszpańskojęzycznych malarzy, ucząc się narodowości łączymy domino ze znanymi zabytkami).

  Sí/No

  • to pytania ćwiczące automatyzację danych struktur. Najpierw za pytania odpowiadasz za każdym razem sí, później no. Chodzi o szybkie odpowiedzi i mówienie bez wahania, umiejętność tak pożądaną przez naszych uczniów.

  Gry

  • proste gry językowe to stały element lekcji, tworzone przez nas lub cenionych przez nas nauczycieli nasze gry zawsze skupiają się na osiągnięciu celu lekcji- np. ćwicząc czasownik GUSTAR i nazwy jedzenia- gramy w chińczyka odmieniając czasownik i powtarzając nazwy produktów.

  Piosenki/ materiały autentyczne

  • nie chodzi tu o „zabicie” czasu dla zabawy prostą piosenką bez żadnego celu językowego, uzupełniamy nazwami krajów hiszpańskojęzycznych tekst piosenki „ América Latina Libre” gdy mówimy o narodowościach, słuchamy różnych języków, by pamiętać ich nazwy po hiszpańsku.

  Co otrzymasz od kursu?

  • 35 lekcji x 90 minut
  • zadania interaktywne do każdej lekcji na telefon/komputer;
  • grupa na whatsappie z dodatkowym wsparciem lektora;
  • dostęp do e-dziennika z materiałami, nagraniami, prezentacjami z zajęć;
  • HOLAMOLA raporty, cyklicznie sprawdzamy, co byłeś już gotowy przyswoić, a jakie treści wymagają jeszcze odświeżenia.
  Informacje o kursie
  Czas trwania lekcji35 x 90 min
  Wielkość grupy5 - 8 osób
  Ilość zajęć35
  Cena2400 zł / 2x 1225 zł / 10x 250 zł
  150 zł wpisowe (obejmuje dostęp do platformy z materiałami oraz e- dziennika, podręcznik/materiały z lekcji)- płatne w dniu zapisu.

  Lekcje indywidualne

  Zapraszamy na lekcje indywidualne. Możliwość lekcji stacjonarnych oraz on-line, lekcji indywidualnych udzielamy dorosłym oraz dzieciom 12+.

  • nie lubisz uczyć się w grupie?
  • wyjątkowo szybko/wolno przyswajasz materiał?
  • nie odpowiadają Ci standardowe terminy lekcji?
  • chcesz uczyć się w parze ze znajomym?

  Terminy lekcji indywidualnych ustalamy po pierwszej połowie października.

  110 zł/50 min - 1 osoba, 160 zł/50 min - 2 osoby

  Zapisz się do naszego newslettera

  Obserwuj na bieżąco szkołę Hola Mola.