Formularz zgłoszeniowy Zadzwoń do nas

Hiszpański dla dorosłych

Dla nas to?

Zapisując się na kurs i robiąc krok milowy od CHCIAŁBYM nauczyć się hiszpańskiego do UCZĘ SIĘ budzisz nasz ogromny podziw. Cieszymy się, że będziemy mogli Ci towarzyszyć w tym procesie.

Dla nas, lekcja językowa dla dorosłych polega na kompromisie między świadomą nauką, mechanicznym rozwiązywaniem zadań by utrwalić daną konstrukcję a  praktyką językową w sposób mniej świadomy: bawiąc się kolorowymi karteczkami, mówiąc, reagując, śmiejąc z ciekawostek i zabawnych słów.

Na lekcjach korzystamy z wielu metod aktywizacji Ucznia, stąd nasze kursy cechują się bardzo dużą intensywnością i dynamiką, na każdych zajęciach staramy się zaskoczyć twój Mózg.

Lata doświadczeń zaowocowały powstaniem naszych autorskich materiałów dla Dorosłych i Młodzieży. Są one efektem tysięcy przepracowanych godzin i przetestowania setek podręczników i materiałów. Połączyliśmy to, co się sprawdzało, z tym co obserwując naszych Uczniów uznaliśmy za potrzebne i praktyczne. Ponadto projektując kurs czerpaliśmy ze zdobytej wiedzy z nauczania oraz neurodydaktyki.

 

Podcasty

Mówienie i rozumienie

Gry

Gry językowe

Piosenki

Piosenki i podcasty

Ćwiczenia interaktywne

Ćwiczenia interaktywne

Jak uczymy?

Pragniemy zapewnić Ci możliwość nauki w swobodnej atmosferze, za pomocą skrupulatnie przygotowanych zadań.

Nasze intensywne zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
Między lekcjami fundamentalne jest kontynuowanie kontaktu z językiem w domu. Naszym uczniom zapewniamy: interaktywne prezentacje do samodzielnego zrobienia notatek, zadania interaktywne by przećwiczyć wprowadzone słownictwo i struktury oraz nagrania do codziennego osłuchiwania się.

Na zakończeniu działu każdy ma możliwość by sprawdzić nabyte umiejętności.

Formularz zgłoszeniowy

  Nasze Superpoderes

  Supermoce, które pozwolą Ci zdobyć koronę hiszpańskiego

  Mówienie

  • od pierwszej lekcji uczniowie mówią i reagują: czy to kobieta? Czy mężczyzna? Czy to nazwisko czy imię? Czy George Clooney jest aktorem czy pisarzem? Czy na zdjęciu widzisz jedzenie czy picie? Z jakiego kraju?

  Zdjęcia, ilustracje

  • skrupulatnie dobrane by mogły być doskonałym pretekstem do mówienia i utrwalania wiedzy; proste, zrozumiałe, jednoznaczne, a czasem dziwne, śmieszne, idiotyczne czy zaskakujące- ważne by skłaniały do interakcji,

  Kartki, karteczki, wycinanki

  • szybkie ćwiczenia polegające na dopasowania słów do obrazków, ułożenia odmiany czasowników, poukładanie dialogów- pozwalają aktywizować ucznia, a nam szybko sprawdzić jego wiedzę by wiedzieć, co jeszcze wymaga „doszlifowania”; np. połącz ilustracje z krajami.

  Praca na konkretach

  • członków rodziny uczymy się na podstawie Hiszpańskiej Rodziny Królewskiej, a aktorka Penélope Cruz na swoim przykładzie tłumaczy zasadę hiszpańskich nazwisk.

  Kultura hiszpańskiego

  • Uwielbiamy nawiązywać do kultury hiszpańskojęzycznej (np. ćwicząc godziny podajemy jaka jest godzina na zegarach z obrazów hiszpańskojęzycznych malarzy, ucząc się narodowości łączymy domino ze znanymi zabytkami).

  Sí/No

  • to pytania ćwiczące automatyzację danych struktur. Najpierw za pytania odpowiadasz za każdym razem sí, później no. Chodzi o szybkie odpowiedzi i mówienie bez wahania, umiejętność tak pożądaną przez naszych uczniów.

  Gry

  • proste gry językowe to stały element lekcji, tworzone przez nas lub cenionych przez nas nauczycieli nasze gry zawsze skupiają się na osiągnięciu celu lekcji- np. ćwicząc czasownik GUSTAR i nazwy jedzenia- gramy w chińczyka odmieniając czasownik i powtarzając nazwy produktów.

  Piosenki/ materiały autentyczne

  • nie chodzi tu o „zabicie” czasu dla zabawy prostą piosenką bez żadnego celu językowego, uzupełniamy nazwami krajów hiszpańskojęzycznych tekst piosenki „ América Latina Libre” gdy mówimy o narodowościach, słuchamy różnych języków, by pamiętać ich nazwy po hiszpańsku.

  Co otrzymasz od kursu?

  • 30 lekcji x 90 minut
  • zadania interaktywne do każdej lekcji na telefon/komputer;
  • dostęp do e-dziennika z materiałami, nagraniami, prezentacjami z zajęć;
  • HOLAMOLA testy, cyklicznie sprawdzamy, co byłeś już gotowy przyswoić, a jakie treści wymagają jeszcze odświeżenia.
  Informacje o kursie
  Czas trwania lekcji30 x 90 min + warsztaty niespodzianki
  Wielkość grupy6 - 8 osób
  Ilość zajęć30
  Cena3100 zł / 10x 315 zł
  Cena nie zawiera: zestaw kursanta 149 zł zł.

  Lekcje indywidualne

  Zapraszamy na lekcje indywidualne. Możliwość lekcji stacjonarnych oraz on-line, lekcji indywidualnych udzielamy dorosłym oraz młodzieży 12+.

  • nie lubisz uczyć się w grupie?
  • wyjątkowo szybko/wolno przyswajasz materiał?
  • nie odpowiadają Ci standardowe terminy lekcji?
  • chcesz uczyć się w parze ze znajomym?

  Terminy lekcji indywidualnych ustalamy w pierwszej połowie października.

  Zapisz się do naszego newslettera

  Obserwuj na bieżąco szkołę Hola Mola.